Iggy nowym jurorem w „X-Factor” Australia.

13418970_815163871948403_3683921028039545942_n

Premiera kolejnej edycji The X Factor Australia ruszyła pełną parą. Zobaczcie promocyjne wideo, w którym występuje Iggy.

Świat obiegła informacja, że Iggy Azalea dołączyła do oficjalnego składu jury ósmej edycji programu The X Factor Australia. W fotelach jurorskich zasiądą również: Guy Sebastian, Chris Isaak i James Blunt. Nagrania do talent-show potrwają tydzień w czerwcu i cały listopad. Artystka zdradziła, że cały czas trwają pracę nad jej drugim studyjnym krążkiem Digital Distortion, a udział w programie nie będzie miał na to żadnego wpływu. Jednak dowiedzieliśmy się, że to właśnie z powodu The X Factor Australia premiera wydawnictwa została przesunięta z 24 czerwca.

Niedawno został opublikowany spot reklamowy, który możecie obejrzeć poniżej.

 

Naprawdę nie wyobrażałam sobie mnie w roli jurora, lub innego rodzaju osobistości telewizyjnej. Ale myślę, że to dobry wybór, dlatego powiedziałam „tak”. – mówi Iggy

Na początku nie wiedziałam czy to dobry wybór, ale później pomyślałam sobie, że dobrze będzie wrócić do Australii i mieć możliwość spędzenia tam trochę czasu i oczywiście spotkać się z moją rodziną, która żyje w Sidney. – dodaje

Myślę, że to dobry pomysł z wielu przyczyn. Jestem bardzo podekscytowana i nie wiem czego mogę się spodziewać. – kończy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *