Iggy założyła własną firmę produkcyjną

cropped-igi.jpg

Iggy zaczęła spełniać się już nie tylko na rynku muzycznym. Artystka ogłosiła, że podpisała kontrakt z UniversalNBC, czego efektem jest własna firma produkcyjna.

Firma Iggy nosi nazwę Azalea Street Productions. Artystka podzieliła się tą informacją ranem 19 lipca 2016 r. na Instagramie, gdzie dodała zdjęcie z krótkim opisem. Z cytatu wynika, że raperka podpisała kontrakt z UniversalNBC na najbliższe kilka lat. Dodatkowo Azalea wyznała, że ma przygotowane już kilka skryptów. Dokładnych szczegółów nie znamy. Wiadomo jednak, że wraz z upływającym czasem, artystka będzie dostarczać nam coraz to nowe informacje.

Chciałam podzielić się z wami radością ze stworzenia mojej firmy produkcyjnej „Azalea Street Productions”. Podpisałam niedawno kontrakt na stworzenie oryginalnej produkcji z „Universal NBC”! Więc chłopaki, jestem producentem wykonawczym przynajmniej przez kilka następnych lat! Scenariusze w procesie! Mam wiele ciekawych pomysłów! Pracowałam nad tym od dłuższego czasu i nie mogę się doczekać, żeby przekazać wam więcej informacji w najbliższej przyszłości – Iggy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *